Utrzymanie czystości w aucie jest tak samo istotne, jak porządek w domu, dlatego, aby czuć się tam równie komfortowo, warto zadbać o jego wnętrze. I tutaj nie wystarczy regularne wyrzucanie odpadów, czy wytrzepanie z piasku i błota dywaników. Na całość wyglądu wnętrza samochodu składają się jeszcze inne zabiegi, które łatwo i skutecznie wykonasz dzięki firmie RR customs.

Zabiegi estetyczne

Kosmetyki samochodowe RR customs nie tylko dbają o wygląd wnętrza auta, ale ułatwiają codzienne rutyny. Przykładem jest tutaj bezwzględny bestseller, czyli Odmrażacz do szyb Defroster, który za pomocą prostego dyfuzora usuwa oszronienie z szyby, bez potrzeby szorowania szyby skrobaczką. To niezwykle ułatwiający życie i oszczędzający czas preparat, polecany przez wielu kierowców.

Mimo że felgi to element kół, które stale narażone są na zabrudzenia, również wymagają regularnego czyszczenia. Preparat do mycia felg Wheel Gel Plus, nie bez powodu przybrał nazwę Krwawa Felga. Krwisty odcień żelu intensywnie wchodzi w reakcję z osadem metalicznym, co czyni go w pełni profesjonalnym produktem do czyszczenia felg, zwłaszcza tych intensywnie zabrudzonych.

Regularne wizyty na myjni samochodowej pomagają utrzymać w czystości powłokę lakieru, to jednak niewystarczający zabieg, jeśli zależy nam na jak najlepszych efektach. Oprócz koniecznego samego procesu mycia auta, warto zaopatrzyć się w produkt, jakim jest Nabłyszczasz do lakieru Quick Detailer. Taki preparat nie tylko pięknie podkreśla kolor oraz nabłyszcza lakier, ale tworzy dodatkowo hydrofobową powłokę, która chroni go od kurzu i pyłu.

W starciu z największymi zabrudzeniami, takimi jak smar, czy smoła, doskonale poradzi sobie najsilniejszy produkt marki RR customs, czyli środek do czyszczenia silnika Hardcore. To niezwykle silny koncentrat, dlatego przed użyciem w zależności od stanu zanieczyszczenia, należy go odpowiednio rozcieńczyć. Na rynku nie ma drugiego tak skoncentrowanego produktu, który nie zawiera fosforanów, a jednocześnie jest tak skuteczny w usuwaniu zabrudzeń.

Profesjonalne produkty marki RR customs

Jak widać kosmetyki samochodowe RR customs ułatwiają codzienne życie, ale nie tylko. Estetyczny wygląd samochodu to nie tylko wizytówka właściciela. Dbałość również o wnętrze auta, pozwala cieszyć się jego dobrym stanem technicznym przez dłuższy czas. To również nie bez znaczenia aspekt w momencie ewentualnej sprzedaży auta, ponieważ zadbany model można wystawić na aukcję w korzystnej, wyższej cenie. Bez wątpienia zatem warto postawić na produkty marki RR customs.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj