Wypożyczalnie samochodów coraz częściej oferują nie tylko różnego rodzaju samochody osobowe, ale także auta dostawcze. Na ich wynajem mogą zdecydować się zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Jednym najpopularniejszych samochodów dostawczych dostępnych w polskich wypożyczalniach jest Peugeot Boxer. Zapoznaj się z krótką historią i charakterystyką tego modelu oraz dowiedz się, kiedy warto zdecydować się na jego wynajem.

Samochód dostawczy do najróżniejszych zastosowań

Historia Peugeota Boxera sięga początku lat 80. Koncerny Fiat i PSA nawiązały wówczas współpracę mającą na celu zaprojektowanie samochodu dostawczego. Jej efektem stał się Fiat Ducato, sprzedawany także jako między innymi Citroën C25 oraz Peugeot J5. Gdy w 1993 roku na rynku pojawiła się druga generacja modelu, Francuzi zdecydowali się na zmianę nazw swoich samochodów. Wersja ze znaczkiem Citroëna została nazwana Jumperem, a Peugeota – Boxerem. W 2006 roku zadebiutowało trzecie, obecne wcielenie samochodu. W wyniku połączenia koncernów Fiat i Chrysler auto trafiło także na rynek amerykański, gdzie jest znane jako Ram ProMaster.

Najnowszy Peugeot Boxer dostępny jest w wielu wariantach, przystosowanych do przewozu najróżniejszych ładunków oraz osób. Wszystkie napędzane są jednostkami wysokoprężnymi. We wnętrzu pojazdu znajduje się szereg udogodnień charakterystycznych dla aut osobowych, takich jak automatyczna klimatyzacja czy nawigacja satelitarna. W 2014 roku samochód doczekał się face liftingu. Otrzymał reflektory wyposażone w światła do jazdy dziennej oraz zmieniony grill. W środku pojawiły się zaś nowe fotele oraz kilka przydatnych pojemników i uchwytów.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem Peugeota Boxera?

Jak wspomniano we wstępie, samochody dostawcze wynajmowane są zarówno przez firmy, jak i klientów prywatnych. Nie inaczej jest z Peugeotem Boxerem. Firmy posiadające własną flotę mogą zdecydować się na jego wypożyczenie w przypadku awarii jednego lub kilku własnych samochodów. Długoterminowy wynajem samochodu dostawczego jest z kolei ciekawą alternatywą dla leasingu oraz zakupu pojazdu za gotówkę lub na kredyt. Jeśli chodzi o osoby prywatne, Peugeot Boxer sprawdzi się idealnie w razie przeprowadzki. Bez problemu zmieszczą się w nim wszystkie koniecznie do przewiezienia rzeczy, a koszt wynajmu będzie zdecydowanie niższy niż usługi firmy przeprowadzkowej.

Jednym z miejsc, w których można wynająć Peugeota Boxera, jest wypożyczalnia samochodów ABACUS CAR RENTAL, która posiada kilkanaście oddziałów oraz kilkadziesiąt punktów wydań zlokalizowanych na terenie całej Polski. Oferuje ona auto w wersji L4H2, o najdłuższym furgonie i średniej wysokości. Można je wypożyczyć zarówno na kilka dni, jak i wiele miesięcy lub lat. Flota ABACUS CAR RENTAL obejmuje także wiele innych vanów przystosowanych zarówno do transportu osób, jak i ładunków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj