Przedstawiamy Państwu wyważarkę do opon, której niesamowita jakość nie powinna dziwić. Nasza firma, szukając perełek na rynku urządzeń do serwisów wulkanizacyjnych, postanowiło podjąć się współpracy ze znaną i renomowaną włoską firmą Butler. Jesteśmy pewni, że jakość wyrobów tej marki spełnia wszelkie oczekiwania estetyczne, jak i technologiczne. Jako dystrybutor marki Butler, staramy się dotrzeć do każdego miejsca w Polsce, by móc przedstawiać naszym klientom najnowsze zdobycze technologii, by ci mogli cieszyć się nieopisanym komfortem pracy w swoich serwisach, dając gwarancję zadowolenia swoim odbiorcom.

By przedstawić Państwu dokładniej produkt z naszej oferty, najpierw pozwolimy sobie na kilka słów o marce Butler oraz dlaczego warto zainteresować się ich produktami.

Firma Butler powstała w 1988 we Włoszech, od tamtej pory cały czas udoskonala jakość swoich produktów, przełamując kolejne granice, których osiągniecie, wydawało się niemożliwe.  Od 1997 roku posiada certyfikat ISO 9001:2000 (TÜV Cert.), ciesząc się uznaniem wśród użytkowników na całym świecie, którzy potwierdzają, że jakość to nie tylko czcze stwierdzenie, a fakt dotyczący tego przedsiębiorstwa. Rozwój marki opiera się na chęci polepszenia procedury montażu i wymiany opon, oraz realizowania innych prac warsztatowych. Taka filozofia marki, pozwala na bardzo prężne dostosowywanie się do wymagań dzisiejszych czasów.

Produkt na miarę pięciu gwiazdek!

Przechodząc do sedna sprawy, z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyważarkę do kół Librak 360S. Została zaprojektowana z myślą o pracy w nowoczesnych serwisach ogumienia i warsztatach samochodowych. Głównym zadaniem wyważarki do kół jest zlokalizowanie miejsc powodujących bicie na obwodzie koła, a ten model to właśnie idealny pretendent do tytułu najlepszego wyboru, ponieważ dokładność wywarzania wynosi (+/-1g). Daje to możliwość idealnego doprecyzowania procesu wyważania, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie użytkownika pojazdu. Innymi parametrami wartymi uwagi są: 

Czas wyważania koła, który wynosi zaledwie 6 sekund, to szybkość, którą mogą się szczycić produkty tylko najwyższej klasy.

Gama obsługiwanych rozmiarów kół, jest naprawdę duża, ponieważ widełki rozmiarów to 10” do 30”, widzimy jak wszechstronne i bezprecedensowo samowystarczalne jest to urządzenie!

Szczegóły techniczne charakteryzujące produktu marki Butler, są podane dość obszernie, dlatego też pozwolimy sobie na skrótowe przedstawienie tych, że informacji poniżej:

 • Szybkość wyważania: 100U/min rpm
 • Szerokość obręczy: 1,5” – 22”
 • Max szerokość koła: 1092 mm
 • Max waga koła:70 kg
 • Zasilanie: 230 V/ 50-60 Hz
 • Ilość faz:1

Ponadto wymiary samego urządzenia są następujące: 

 • Szerokość: 1347 mm
 • Wysokość: 1850 mm

A waga to: 145 kg

Butler to nie tylko suche dane techniczne, to wykorzystanie nowoczesnej technologii!

Wiemy, że wyważarka Librak 360S to jakość w czystej postaci, ale nie wspomnieliśmy jeszcze o tym, że to urządzenie zapewnia optymalne wsparcie dla wyważania kół dzięki ulepszonej powierzchni na ciężarki. Posiada bardzo pojemne łatwo dostępne miejsca do przechowywania narzędzi, a przejrzystość odbioru danych zapewnia 22-calowy wyświetlacz LCD. Automatyczny pomiar odległości i średnicy przez zintegrowane ramię pomiarowe o zwiększonej długości czy wskazanie umieszczenia ciężarka za pomocą linii laserowej na godzinie 6 (opcja dla ciężarków klejonych), to również nieodłączne cechy Librak.

Nie musisz martwić się o trudność obsługi czy jej bezpieczeństwo!

Jesteśmy tego pewni, bo producent zagwarantował w swoim produkcie intuicyjne projektowanie oprogramowania z samo objaśniającą się grafiką oraz start rozpoczynający się dopiero po opuszczeniu osłony koła. To nie wszystko! Wyważarka do kół automatycznie zatrzymuje koło w zewnętrznej pozycji niewyważenia i automatycznie obraca się do wewnętrznej pozycji niewyważenia po naciśnięciu przycisku. 

Wyważarki dla każdego!

W naszej ofercie posiadamy wyważarkę do kół Butler Librak 360 dostępną z:

 • uchwytem pneumatycznym – Librak360SP
 • nakrętką szybkomocującą – Librak360S

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, ponieważ najuczciwsze propozycje zagwarantuje Ci tylko dystrybutor Bogusz! Zaświadczamy, że precyzyjne podejście do klienta oraz zapewnienie całkowitego zadowolenia z transakcji to nasz priorytet!

Ten produkt oraz inne znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym:

www.bogusz-bls.pl.

1 KOMENTARZ

 1. Polecam urządzenia Butler, mam komplet. Wyważarki bardzo proste w obsłudze, a montażownice pełen profesjonal. Bogusz dba też o przeglądy sezonowe. Polecam sprzedawce i Butlera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj