Ilekroć przeglądasz ofertę salonu samochodowego, oczy Ci rozbłyskują. Nowoczesne samochody oferują tak wiele możliwości i funkcjonalności, o których do niedawna nawet nikomu się nie śniło. Można wybierać w opcjach wyposażenie i dopasować każdy model do swoich potrzeb i upodobań.

Niestety – dość szybko przychodzi zimny prysznic w postaci ceny. Za to wszystko trzeba zapłacić ogromną cenę. Na szczęście masz jednak Internet, w którym można znaleźć wiele ciekawych ofert samochodów używanych. Łatwo można się pogodzić z koniecznością zakupu kilkuletniego samochodu z drugiej ręki, bo cena dzięki temu spada o połowę, a zużycie samochodu jest niewielkie.

W tym momencie jednak przypominasz sobie historie znajomych, którzy również zdecydowali się na zakup samochodu „prawie nowego”, przy którym „Niemiec płakał, gdy go sprzedawał”. Wkrótce okazywało się, że samochód zupełnie nie nadaje się do jazdy, a czas spędzony na niekończących się naprawach znacznie przekracza ten, spędzony na drodze.

Na szczęście Volkswagen znalazł bardzo ciekawe rozwiązanie, które pomoże Ci zyskać samochód w atrakcyjnej cenie bez ryzyka popadnięcia w tarapaty.

A gdyby tak można było kupić używany samochód, który nie pochodziłby z niewiadomego źródła, tylko od renomowanego sprzedawcy, który dałby Ci gwarancję producenta i zdjął z Twojej głowy ryzyko niepowodzenia i nietrafionego zakupu? Okazuje się, że Volkswagen, marka znana z dokładnego analizowania potrzeb swoich klientów i szybkiego reagowania na nie, zdała kolejny egzamin z tych umiejętności. Jeśli odwiedzisz stronę https://centrumwroclaw.pl/dwa/, zobaczysz, że program Das WeltAuto jest pomyślany z myślą o klientach, którzy mają dokładnie takie problemy, jak opisałem we wstępie do tego artykułu. Problemy dokładnie takie, jak Twoje.

Dzięki programowi Das WeltAuto możesz kupić samochód używany z roczną gwarancją. Co ciekawe, oferta dotyczy również samochodów innych marek, spoza koncernu Volkswagena. Jeśli więc nie znalazłeś dla siebie atrakcyjnego samochodu w ofercie Volkswagena, Audi, Skody, Seata, czy Porsche być może znajdziesz dla siebie ciekawy model BMW, Hyundaia lub Toyoty.

Większość samochodów oferowanych w ramach Das WeltAuto pochodzi z naszego rodzimego rynku, ale zdarzają się też takie, które zostały po raz pierwszy sprzedane za granicą i później zostały sprowadzone do Polski. Ważne jest, że wszystkie samochody poddane zostają drobiazgowej kontroli i muszą mieć udokumentowany przebieg i niski poziom zużycia.

Szczegółowa kontrola techniczna dla Twojego bezpieczeństwa

Skąd możesz mieć pewność, że kupiony w ten sposób samochód spełni Twoje oczekiwania i nie zawiedzie Cię w trudnej sytuacji? Każdy egzemplarz sprzedawany w programie przechodzi bardzo dokładny test. Aż 117 punktów ma do sprawdzenia diagnosta, zanim skieruje samochód do dalszej sprzedaży. Praktycznie każdy element wyposażenia, każdy układ elektroniczny i część nadwozia i podwozia zostanie sprawdzona w teście drogowym. Gdyby cokolwiek budziło podejrzenia i mogło rodzić jakiekolwiek ryzyko niebezpieczeństwa, zostanie wymienione na nowe. Przejdź już teraz na stronę programu https://centrumwroclaw.pl/dwa/ i wybierz dla siebie samochód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj